סדנאות פסיפס לקבוצות

מחפשים אחר פעילות יצירתית מאתגרת ומהנה לעובדי החברה או הארגון? מעוניינים לשכלל את המיומנויות הטכניות והיצירתיות של העובדים? זה הזמן לדעת הכול על סדנאות פסיפס לקבוצות.

סדנאות לקבוצות הן הגדרה כללית למגוון רחב של סדנאות גיבוש ויצירה המיועדות לקבוצות. סדנאות אלו מתקיימות בכל רחבי הארץ במסגרת ימי גיבוש וכיף לעובדי החברה או הארגון ומטרתן: גיבוש צוות העובדים תוך כדי קיומה של פעילות חברתית משותפת אשר איננה קשורה בהכרח לאופי העבודה היומיומי.

בין יתר סדנאות הגיבוש והיצירה העומדות לרשותכם, תוכלו למצוא גם סדנאות פסיפס העוסקות באומנות הפסיפס הנחשבת לאחת מהאמנויות העתיקות ביותר בעולם. אומנות זו הידועה גם בשם מוזאיקה היא למעשה אומנות נרכשת הנלמדת במסגרת חוגי פסיפס וסדנאות פסיפס ובמסגרתה משתתפי הסדנא לומדים להכיר את אופן השימוש באבני הפסיפס לצרכי הכנת יצירות פסיפס כאלו ואחרות.

סדנאות מוזאיקה יצירה של פסיפס

סדנאות פסיפס לקבוצות – היכן הן מתקיימות?

סדנאות פסיפס לקבוצות עובדים יכולות להתקיים בכל מקום בו בחרתם לקיים את יום הגיבוש לצוות העובדים ו/או לחילופין במגוון בתי סטודיו לפסיפס הפועלים ברחבי הארץ. בכל אותם מקרים בהם סדנת הפסיפס מתקיימת מחוץ לסטודיו, מעבירי הסדנא מגיעים למקום בו תרצו לקיימה כאשר הם מצוידים בכל הציוד הנדרש להכנת עבודות פסיפס על ידי המשתתפים בסדנא. בסדנאות פסיפס מקצועיות ומעשיות הנערכות בבתי הסטודיו השונים לעבודות הפסיפס, הסדנא כוללת גם היכרות מעמיקה של משתתפי הסדנא עם סוגי היצירות ועבודות הפסיפס בהן עוסקים ומתמחים מעבירי הסדנא.

סדנאות פסיפס לקבוצות – מהו הערך המוסף שלהן לפעילות המגבשת?

משתתפי הסדנא הקבוצתית לומדים להכיר את חומרי הגלם מהם ניתן ליצור עבודות פסיפס שונות ואת הטכניקות השונות הנדרשות לצרכי הכנתן. את הסדנא אותם תבחרו לקיים לעובדי החברה/ארגון תוכלו לפצל לשני חלקים נפרדים, הראשון לצרכי היכרות עם חומרי הגלם והכנת יצירת פסיפס אישית על ידי כל אחד ממשתתפי הסדנא, והחלק השני יהיה מיועד למטרות הכנת יצירת פסיפס משותפת לכל משתתפי הסדנא. בחלק השני, משתתפי הסדנא יוכלו להכין למשל שלט ענק המורכב מלוגו החברה או הארגון, כאשר כל אחד מחברי הקבוצה אמון על יצירת חלק מסוים מתוך השלט.

ערך מוסף של סדנאות הפסיפס לקבוצות טמון בעובדה שסדנאות אלו יכולות להתקיים במסגרת ישיבה של כל חברי הקבוצה סביב שולחן עגול וגדול אחד ולנוכח העובדה שבזמן הכנת יצירות הפסיפס האישיות, משתתפי הסדנא יכולים לפתח ביניהם שיח פורה המעורר השראה ויצירתיות בהתאם להנחיות המועברות על ידי מעבירי הסדנא ובהתאם לסוגי העבודות האישיות או הקבוצתיות המתבצעות על ידי משתתפי הסדנא.

את הסדנאות הקבוצתיות ניתן לקיים לקבוצות של החל מ-5 עד 15 עובדים בכל קבוצה וזאת על מנת לשמור על היחס האישי המוענק על ידי מעבירי הסדנא לכל אחד ואחת ממשתתפיה ועל מנת לפתח שיח אינטימי פורה ויצירתי בין חברי הקבוצה במהלך הסדנא.

ראה גם: סדנאות פסיפס