פסיפס תמונות

פסיפס תמונות – תהליך של עיצוב באמצעות פריטי פסיפס צריך להתחיל בתכנון מדויק של מה שאנחנו מעוניינים לקבל בתוצאה הסופית. יש הרבה אפשרויות בעיצוב אומנות המוזאיקה, אפשר לנוע בין הסגנון העתיק למודרני, לכן כדאי להחליט עם עצמכם או בעזרת אדם מקצועי איך לשלב הכי נכון מוזאיקה ביצירה שלכם.

פסיפס תמונות זו אחת הנישות במוזאיקה העתיקה ביותר. את התמונות פסיפס היו נוהגים להדביק על קירות של כנסיות, בתי כנסת ולאורך הרחובות. חשוב שתדעו לפני שאתם מתחילים ליצור תמונות פסיפס, מה גודל המשטח ומה אתם רוצים ליצור במשטח; תמונה של אדם, תמונה של פרחים, תמונה עם נוף ועוד.

פסיפס תמונות – מחשבה תחילה

על מנת לחשוב באופן מסודר ומוקפד על רעיון לתמונות פסיפס, כדאי לקחת בחשבון את גודל המשטח שעליו אתם מעוניינים ליצור את התמונה. אחר כך חישבו, מה נושא התמונה שאותה אתם רוצים ליצור על המשטח ואחר כך חשוב לדעת גם באילו סוגי פסיפסים אתם מעוניינים לעשות שימוש, מאבני פסיפס, פסיפס העשוי זכוכית, קרמיקה ועוד. עוד רצוי לקחת בחשבון את הסגנון והגוונים שתהיו מעוניינים להשתמש בהם, האם התמונה מביעה שמחה או משהו מעט אפלולי, בהתאם לאופי התמונה תוכלו לבחור את הגוונים של התמונות פסיפס.

מעבר לצפייה בגלריית תמונות למכירה של CAYA לחץ כאן!

נישות ופריטים עיצוביים בבית

את אותו הקונספט תוכלו ליישם על תמונות ואמנותיות מפסיפס אחרות. וליצור לדוגמא ציפוי של עבודות מוזאיקה על נישות גבס, לצפות שולחן אוכל מיוחד באמצעות מוזאיקה. בחדרי השינה תוכלו לעטר את הקיר עם מוזאיקה תמונות אמנותיות העשויות פסיפס, לשלב מרצפות ברצפה של החדר גם בפסיפס וגם את דלת הכניסה שלכם תוכלו לעטר בדוגמא של תמונות פסיפס היפות והאטרקטיביות ביותר.

פסיפס תמונות – עוד רעיונות

מלבד פסיפס תמונות שניתן להעניק לאדם יקר או לעטר את ביתכם במגוון של תמונות פסיפס מכל הסוגים ומכל הצבעים, ניתן לשלב פסיפס גם על פריטים רבים שמפוזרים בבית ולעטר אותם בצורה מיוחדת ומקורית ואפילו תוכלו לתת אותן כמתנות לאנשים שיקרים ללבכם. כל אחד ישמח לקבל מתנה ייחודית ומקורי, כזו שהושקעה בה מלאכתכם, כישרונכם ומדובר בעבודה שאין עוד כמותה. ניתן אם כך לעטר עציצים בפסיפס, ארונית וכוננית, תחתיות קפה, מסגרות, תכשיטים מפסיפס ועוד.

ראה גם: סדנאות יצירה אמנותית